SEO Hizmeti Danışmanlığı - Elite Sistem Yazılım ve Otomasyon

SEO Hizmeti Danışmanlığı

Gebze SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu, bir internet sitesine veya bir web sayfasına arama motorlarından gelen web trafiğinin kalitesini ve sayısını artırma sürecidir. SEO, doğrudan trafik veya ücretli trafik yerine ücretsiz trafik hedefler.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), bir internet sitesine veya bir web sayfasına arama motorlarından gelen web trafiğinin kalitesini ve sayısını artırma sürecidir.

SEO, doğrudan trafik veya ücretli trafik yerine ücretsiz trafik (genellikle “doğal” veya “organik” sonuçlar olarak bilinir) hedefler. Ücretsiz trafik, resim aramaları, video aramaları, akademik aramalar, haber aramaları ve sektöre özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı türdeki aramalardan kaynaklanabilir.

Dijital pazarlama stratejisi olarak, SEO, arama motorlarının nasıl çalıştığını, arama motoru davranışını belirleyen bilgisayarla programlanmış algoritmaları, insanların ne aradığını, gerçek arama terimlerini veya anahtar kelimeleri arama motorlarına nasıl yazdıklarını ve hedef kitlesi tarafından tercih edilen hangi arama motorlarının olduğunu dikkate alır. SEO, web siteleri arama motoru sonuç sayfasında (SERP) daha yüksek sıralarda yer aldığında, web sitesinin bir arama motorundan daha fazla ziyaretçi almasını sağlamak için yapılır. Bu ziyaretçiler potansiyel olarak müşterilere dönüştürülebilir.

 

SEO Danışmanlığı

UPGO SEO danışmanlığı hizmeti, işletmelerin web sitelerinin arama motoru optimizasyonu konusunda uzman bir danışmandan destek almasını sağlayan bir hizmettir.SEO danışmanlığı hizmeti veren uzmanlarımız, işletmenin hedeflerine ve hedef kitlesine uygun bir SEO stratejisi oluşturarak, web sitenin organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için gerekli adımları atarlar. Danışmanlarımız, anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, backlink oluşturma, teknik SEO, mobil uyumluluk, hızlı yükleme süreleri gibi konularda uzmanlaşmışlardır ve işletmenin web sitesinin bu konularda eksiklikleri olduğu durumlarda, gerekli düzenlemeleri yaparak daha iyi sonuçlar elde etmesini sağlarlar.

 

SEO danışmanlığı hizmeti, işletmelerin online varlıklarını güçlendirmesine, marka bilinirliğini arttırmasına ve potansiyel müşterilerine ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca, işletmelerin SEO uzmanlarından aldığı danışmanlık hizmeti, işletmenin kendi SEO çalışmalarını geliştirmesine de yardımcı olur.

Yazılım Geliştirme Sürecimiz:

Özel istek ve hedefler dinlenilerek, işin, sektörün varsa aksayan sistemin analizi yapılarak konu ile ilgili dokümanın oluşturulması ve yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ve iş planının oluşturulması sürecidir.

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için mimari tasarım yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. Kullanıcı ve yönetici ara yüz tasarımları hazırlanır.

Proje için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırıldığı, kullanıcı ve yönetici testleri gerçekleştirilerek edinilen tüm verilerin raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar test süreci devam edilir.

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Sistem kullanım eğitimi verilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye teslim edilir.

Yazılım bakım ve desteği sunulur. Dış destek kaynağı ve içerik yönetimi hizmetleri sağlanır.

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
    Call Now Button