Web Tasarım Hizmetleri - Elite Sistem Yazılım ve Otomasyon

Web Tasarım Hizmetleri

Gebze Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır.

 

Elite Sistem olarak özgün, kaliteli, yeni trendlere uygun web tasarım yapmayı ilke edinmiş yılların tecrübesine sahip bir firmayız.

 

Web Tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yeniliklere takip etmek ve kreatif bir tasarımın prensip olarak kabul etmekten geçer.

Her web sitesi; bir Web Tasarım Projesi olarak ele alınmalı, var olduğunuz sektörün istekleri ve talepleri araştırılmalı, sizin taleplerinizin analiz edilmesi ve son zamanların web tasarım trendleri uygulanmış olmalıdır.

Web sitenize HTML5 ve CSS3 trendler uygulanmışsa , mobil uyumlu (responsive ) web tasarım yapılmışsa; aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerin çok çok önünde yer almanız sağlayacak ve trafik akışını arttırıp müşterilerin sadakatine etki edecektir.

Web tasarım alanında 20 yıldır hizmet veren firmamız, bünyesinde bulundurduğu grafiker, web tasarım uzmanı ve yazılım departmanı ile faaliyet göstermektedir. Süreklilik ve geri hizmet kalitesi anlayışıyla firmanıza en uygun web tasarım ve web dizayn hizmetini sunar.

Web tasarım hakkında firmamızın önerileri;

Web sitesi fiyatları ile ilgili olarak sabit bir fiyat listesi uygulayabilmenin yanlış olduğunu düşünen firmamız, hazırlanacak web sitesi tasarımı ve web sitesi yazılımı ile ilgili olarak çalışılacak adam / zaman hesabı üzerinden web sitesi fiyatlarını belirlemektedir. Böylelikle her web sitesi projesi fiyatı daha gerçekçi olarak oluşmaktadır.

Firmamız Merkezi DarıcaGebze/Kocaelidışında Türkiye de Genelinde bir çok projeye imza atmıştır. Sitesi dışında ihtiyacınız olabilecek intranet yazılımı, extranet  yazılımı, portal tasarımı & yazılımı, yazalım arayüz oluşturma yada şirket içi kullanılabilecek web tabanlı özel yazılım projeleri konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılım hizmeti de sağlamaktayız.

Google Reklamları

Google AdWords ile Yeni Müşteriler Kazanın !

E-Dünya’da Kaybolmayın !
AdWords Reklamlarının Yararları Reklamlarınızı ürün ve hizmetlerinizi Google’da arayan kişi ve kuruluşlar görürler. Yalnızca reklamlarınıza tıklayarak sitenize giriş yaptıkları zaman Google Kredinizden küçük bedeller düşer. Günlük- Haftalık – Aylık bütçelerinizi kendiniz ayarlarsınız. Görüntülenme ve tıklanma sayılarınızı ve anlık harcamalarınızı online güncel olarak görürsünüz. Google Adwords Kayıt

Google Arama Reklam Ağı
Google Arama Ağı; reklamlarınızın yapılan aramalara ilişkin görüntüleneceği web sitelerinden oluşan bir reklam ağıdır. Arama Ağı; Google Arama, Alışveriş, Haritalar, Görseller ve Gruplar’ın yanı sıra AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini kapsar. Arama ağında yayınlanan reklamlar hem Google arama sonuçlarında hem de arama ağındaki Arama Ağı İş Ortağı sitelerinde metin reklamları şeklinde gözükür. Reklamlar, Google sayfasının üst, yan ve alt kısımlarındaki sarı bantlarda sponsorlu reklamlar olarak yer alır. Google arama ağını kullanan kullanıcılar, firmanız ile ilgili kelimelerle arama yaptıklarında reklamlarınızı görürler ve reklamlarınız firmanızın ürün ve hizmetleriyle ilgilenen alakalı kullanıcılara gösterilir. Sizin belirlediğiniz bütçeler dâhilinde reklamlarınız yayınlanır ve reklamlarınız tıklandığında ödeme yaparsınız. Google arama ağında vereceğiniz reklamlar ile doğru müşterilere, doğru zamanda, doğru mesajla ulaşın.

Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri
Google Arama Ağı Reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı anahtar kelime, yer ve dil hedefleme ve cihaz hedefleme yaparak gösterebilirsiniz. Anahtar kelime hedefleyerek, firmanızın verdiği ürün ve hizmete göre belirlediğiniz anahtar kelimeler ile reklamlarınızı gösterirsiniz. Yer ve dil hedefleyerek müşterilerinize ürün veya hizmetinizi sunmak istediğiniz coğrafi yerleri ve arama motorlarındaki kullanılan dil seçeneği ile ulaşmak istediğiniz kitleyi belirleyerek reklamlarınızı gösterirsiniz. Cihaz hedefleyerek müşterilerinizi, arama yaptıklarında kullandıkları bilgisayarlarından, iPhone’lar ve Android cihazlar gibi tam işlevli tarayıcılara sahip cep telefonlarından veya tabletlerinden yola çıkarak yakalarsınız.

Google Arama Ağı Dönüşümlerini İzlemek
Dönüşüm, reklamlarınızı tıklayan bir müşterinin web sitenizde bir işlemi gerçekleştirmesidir. Dönüşümler; Arama ağı reklamlarınızı gören kullanıcıların reklamlarınızı tıklayıp dönüşüm gerçekleştirdiği ve reklamlarınızı görüp daha sonrasında işlem gerçekleştirip dönüşüm sağladığı kullanıcılar olmak üzere iki şekilde gerçekleşir. Dönüşüm Raporları ile de reklamlarınızın tüketiciler üzerindeki genel etkisini ölçmüş, gerçek yatırım getirisini anlamış, Arama Ağındaki en iyi performans gösteren reklamları belirlemiş ve buna göre hedef ve stratejilerinizi optimize etmiş olursunuz.

Google Arama Ağı Reklamları Optimizasyonu
Google Dönüşüm Optimize Edici ile Google reklamlarınızı bütçeniz dâhilinde en fazla dönüşümü alacak şekilde optimizasyonu yapılır. Dönüşüm Optimize Edici ile geçmişteki verileriniz kullanılarak reklamlarınızın dönüşüm elde etme olasılığının yüksek olduğu durumlarda daha sık, dönüşüm olasılığının daha düşük olduğu durumlarda ise daha az gösterilmesini sağlar. Bunun için yapılması gereken şey hedef edinme başı maliyetinizi yani bir dönüşüm için ödemek istediğiniz ortalama tutarı bize bildirmektir. Dönüşüm Optimize Edici ile hangi tıklamaların firmanız için daha değerli olduğunu anlar ve edinme başı maliyetinizi de buna bağlı olarak belirleyebilirsiniz. Daha fazla dönüşüm sağlanarak yatırım getiriniz arttırılır ve daha fazla müşteriye ulaşmanız sağlanır.

Google Sunumlar
* Yönettiğimiz Google Adwords kampanyaları için harcama bütçesine göre %10 ile %25 arası hizmet bedeli alınmaktadır. Tüm reklam sunumlarımızı buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Google Sertifikasının Önemi
1- Google Reklamlarınız bu konuda Google tarafından konulan tüm koşulları gerçekleştiren uzman Google Sertifikalı iş ortağı Elite Sistem tarafından hazırlanır ve yönetilir.
2- Google Adwords reklamlarınızın kuruluş işlemleri Google yüksek kriterlerine uygun optimizasyonlu olarak yapılır.
3- Google Reklamlarınızın tıklama başı maliyetleri, günlük, haftalık ve aylık bütçeleri çok ekonomik rakamlara düşer.
4- Google Reklamlarından sağlayacağınız yeni müşteri sayınız ve gelirleriniz çok artar.
5- Google Adwords Reklamlarınızın performansları yükselir.
6- Faturalarınız Google sertifikalı Elite Sistem firması tarafından size kesilir.
7- Tüm yönetim ve raporlama işlemleriniz Elite Sistem tarafından yapılır ve tarafınızdan online olarak izlenir.
8- Google Sertifikalı Uzman ekip Elite Sistem ile çalışmanın güven ve kazançlarına sahip olursunuz.

Yazılım Geliştirme Sürecimiz:

Özel istek ve hedefler dinlenilerek, işin, sektörün varsa aksayan sistemin analizi yapılarak konu ile ilgili dokümanın oluşturulması ve yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ve iş planının oluşturulması sürecidir.

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için mimari tasarım yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. Kullanıcı ve yönetici ara yüz tasarımları hazırlanır.

Proje için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırıldığı, kullanıcı ve yönetici testleri gerçekleştirilerek edinilen tüm verilerin raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar test süreci devam edilir.

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Sistem kullanım eğitimi verilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye teslim edilir.

Yazılım bakım ve desteği sunulur. Dış destek kaynağı ve içerik yönetimi hizmetleri sağlanır.

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
    Call Now Button