Operatörsüz Kantar Sistemi - 0532 641 67 08

Operatörsüz Kantar Sistemi

Operatörsüz Kantar Otomasyonu
Zemin Üstü 60 Tonluk Tır Kantarı
Operatörsüz Kantar Sistemi

Operatörsüz Kantar Sistemi (ELT-2024-010)

Operatörsüz Kantar Sistemi İle Personel Maliyetinden Kurtulabilir, Hatasız Tartımlar Yapabilirsiniz.

Operatörsüz Kantar Sistemi

Operatörsüz Kantar Sistemi
Operatörsüz Kantar Sistemi

Tartım işlemlerinizi kolaylaştırmak ve insan müdahalesi ihtiyacını en aza indirmek için tasarlanmış, teknoloji ürünü operatörsüz tartım sistemimizle tanışın. Kantar sistemimiz özünde, ürünlerinizi ve mallarınızı kolaylıkla ve doğru şekilde tartmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir kantar çözümdür.

Gözetimsiz kantar sistemi, palet tartımı ve kamyon tartımı dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriyel tartım ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli endüstriyel ortamlarda kurulabilen, size doğru, hızlı ve son derece güvenilir bir tartım çözümü sağlayan çok yönlü bir kantar yazılımı dır.

Sistemimiz kullanımı son derece kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu sistem uygulandığında operasyonlarınızın çok daha verimli ve üretken olacağından emin olabilirsiniz. Otomatik yapısı, tartım işlemini bağımsız olarak gerçekleştirebileceği ve operatör müdahalesine gerek kalmadan verileri gerçek zamanlı olarak iletebileceği anlamına gelir anlık olarak online kantar adresinden ulaşabilirsiniz.

Gözetimsiz kantar sistemi son derece otonom bir çözümdür; bu, insan gözetimine gerek kalmadan doğru ölçümler yapacağına güvenilebileceği anlamına gelir. Mallarınızı ve ürünlerinizi hassas ve hızlı bir şekilde tartmanın sağlam, hızlı ve kusursuz bir yöntemi olduğundan operasyonlarınızı kolaylaştırmak için harika bir araçtır.

Gözetimsiz kantar sistemimizin en önemli özelliklerinden biri, mevcut sistemlerinize kolayca entegre edilerek size kesintisiz bir iş akışı sağlamasıdır. Sistem, çeşitli cihaz ve yazılımlara kolay bağlantı sunarak süreçlerinize entegrasyonu zahmetsiz hale getirir.

Operatörsüz Kantar Sistemi” Mevcutta kullandığınız kantar sistemine entegre olarak çalışan sistem sayesinde personel gereksinimi duymadan insan hatalarının önüne geçerek yapay zeka ile çalışan bir kantar yazılımıdır.

 

Operatörsüz Maliyeti Ne kadar ?

Tüm kantar modeli ve markasına uyum sağlamaktadır entegre edilecek olan NFC Kart, kamera, bariyer, ışıklandırma gibi opsiyonlar ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat verilmektedir. daha detaylı fiyat ve keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yapay Zeka ile Kontrol Cihazları Nelerdir ?

Kamyon kantarı sisteminize aşağıdaki özelliklerden herhangi biri eklenebilir:

 • Kamera sistemleri: Yerinde bir ile kamera aracılığı ile ticari olarak yasal tartımları gerçekleştirmek için kullanılabilir. Kamera sistemleri, araç ve tır kantarı platform giriş alanı boyunca izlenebilirliği için yapay zeka ile plaka bilgilerini tanımlar ve otomatik olarak sisteme ekleyerek otomatik kantar tartımı yapmanıza olanak sağlar.
 • Fotoğraf Döngüleri ve araç algılama: Fotoğraf sensörleri, ile döngüleri ve diğer teknolojiler, tartım süreçlerini otomatikleştirmek ve kantar alanına giren ve çıkan araç trafiği akışını kontrol etmek için entegre edilebilir.
 • Dış KG Göstergesi: Dış kg göstergesi ile, kantar ağırlığını gösterecek veya kantardaki ya da kantar sahasındaki sürücülere talimat verecek şekilde yönlendirilebilir. Araçların tartım işlemi boyunca tartım operatörü olsun ya da olmasın hareket etmesine yardımcı olmasına olanak sunar.
 • Trafik kontrol bariyeri: Bariyerler, kantardaki araç/kamyon trafiğini kontrol etmek için ve araç algılama cihazlarıyla birlikte kullanılabilir.
 • Yazıcı: Tartım işlemi sırasında araç sürücüleri tartım fişlerini otomatik olarak alabilir.

Ulusal Düzeyde Geçerliliğe Sahiptir

Operatörsüz araç tartım sistemleri ile tartım yapılan tüm işlemler yasal süreçler de geçerlidir.

 

Akıllı Kantar Tartım Sistemleri ile Avantajları ile sizde kolayca sisteminiz entegre ederek kullanabilirisiniz.

Kantar sistemleri artık çağımızın gereksinimi olarak akıllı sistemler olmaya başlamıştır. Akıllı kantar otomasyon sistemleri ile siz müşterilerimiz için daha kontrollü bir sisteme dönüştürebilmekteyiz.

Plaka tanıma sistemi sayesinde operatörsüz kantar ile hatasız tartımlar yapabilirsiniz, İsterseniz sadece işletmenizde bulunan veya daima aynı vasıtalar ile çalışıyorsanız araca tanımlanacak kart sistemi ile kart okutmak sureti ile bariyerin açılarak ve uyarıcı trafik lambaları ile vakit kaybetmeden kantar tartım personeline ihtiyaç duymadan vasıtalarınızı dolu ve boş olarak tartımını yapabilecek, toplanan verilere anında ve uzaktan erişebilecek ve bu verileri muhasebeleştirebileceksiniz.

İsterseniz de plaka tanıma sistemleri ile sisteme tanıttığınız araçları otomatik olarak sistemin algılamasıyla bariyerler otomatik açılabilecek ve tartım kantar personeline ihtiyaç duymadan gerçekleşebilecektir.

 

 • Tüm kantar çeşitlerimizde kurulum süresi sadece 5 saat sürmektedir. Sektörlere göre; inşaat, demir/çelik, petrol istasyonları, ziraat, geri dönüşüm, maden sahaları ve çeşitli stok sahalarında, fabrika girişlerinde, ham madde alım-satım noktalarında kullanılır.
 • Ülkenin her yerine kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
 • Tüm tır kantarı modellerimizde 2 yıl elektronik ve 5 yıl mekanik garanti kapsamındadır.
 • Taşıt kantarlarında uzunluk ölçülerine göre 6 metreden 24 metreye kadar istenilen ebatta üretim yapabilme yeteneğine sahibiz.
 • Kantarlarımızda, uzunluk ölçülerine göre, 4 ile 14 adet arasında her biri 30 ton kapasiteli OIML R60 standartlarında C4 sınıfı paslanmaz çelik yük hücreleri (loadcell) kullanmaktayız.

 

Tır Kantarı Modelleri ve Katalog incelemek için tıklayınız.

 

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
  Call Now Button