U-ETDS Taşıma Sistemi - Elite Sistem Yazılım ve Otomasyon

U-ETDS Taşıma Sistemi

U-ETDS – Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi Çözümlerimiz

U-ETDS – Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi Çözümlerimiz

Mevzuat
Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS), ilk olarak 08.01.2018 tarih ve 30295 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolu Taşıma Yönetmeliği (KTY) ile tanımlanmıştır.
U-ETDS sistemi, 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu (KTK) ve KTY çerçevesinde taşımacılık faaliyetinde bulunan firmaların taşıdıkları eşya, kargo ve yolcu hareketlerinin elektronik olarak gerçek zamanlı takibi, değerlendirilmesi ve denetimi imkanlarının sağlanacağı bir sistemdir.
U-ETDS Sistemi en kolay ve güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz yazılımımız ile bildirimlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Neden Program Kullanmalıyım ?

 • E-Devlet Şifrenizi Kimseye Vermek Zorunda Kalmazsnız !
 • Sürekli Firma Kaydı Yapmak Zorunda Kalmazsınız !
 • Sürekli Alıcı Firma Kaydı Yapmak Zorunda Kalmazsınız !
 • Sürekli Şöför Kaydı Yapmak Zorunda Kalmazsınız !
 • Kolay Kullanımı İle Kolayca Bildirim Yapabilirsiniz !
 • UAB Bakanlık Alt Yapısı Ile Uyumlu !
 • Kolay Rapolarma Hızlı Döküman !
 • Hatalı Bildirimlerin Kendi Kriterinize Göre Önlenmesi !
 • 7/24 Saat Hızlı Destek

U-ETDS Nedir?

 • Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS), ilk olarak 08.01.2018 tarih ve 30295 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolu Taşıma Yönetmeliği (KTY) ile tanımlanmıştır.

 

 • U-ETDS sistemi, 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu (KTK) ve KTY çerçevesinde taşımacılık faaliyetinde bulunan firmaların taşıdıkları eşya, kargo ve yolcu hareketlerinin elektronik olarak gerçek zamanlı takibi, değerlendirilmesi ve denetimi imkanlarının sağlanacağı bir sistemdir.
 • U-ETDS Eşya Taşımacılığı u etds sistemi ne zaman başlayacak ? 31.12.2019 tarihinden itibaren bildirimlerin yapılması gerekmektedir.Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunluluk haline gelen U-ETDS, yolcu ve yük taşımacılığı yapan firmalar adına güvenli şekilde çalışmalar gerçekleştirilmesine olanak vermektedir. Bu sistem dahilinde özel olarak değerlendirilen u-etds giriş program, özellikle elektronik takip ve denetleme sistemi olarak eşyalar konusundaki tüm kayıtları detaylı şekilde ele almaktadır. Hizmet anlayışımız doğrultusunda sizlere sunduğumuz u-etds giriş eşya taşımacılığı programı konusunda bize güvenebilirsiniz. Denetlenebilir ve kontrol edebilir u-etds sistemi giriş sayesinde yükler çok daha güvenli şekilde ulaşım imkanı elde etmektedir.Farklı Yetki Belgeleriyle U-ETDS Eşya TaşımacılığıYolcu ve yük taşıma işlemi gerçekleştiren tüm firmalar için Ulaştırma Bakanlığı nezdinde U-ETDS bir mecburiyet haline geldi. Tabii yolcu ve yük taşımacılığı konusunda bu işlemlerin yapılabilmesi için farklı yetki belgeleri bulunuyor.u etds nasıl kullanılır ? sizde bildirimlerinizi kolayca yapmak için sistemimiz üzerinden bildirimlerinizi kolayca yapabilirsiniz.Bu yetki belgeleri arasında yer alan k1 üzerinden destek sağlayan firmalar konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Bu sistemi ele aldığımız programlar dahilinde çok daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

  u etds ne demek

  Böylece U-ETDS eşya taşımacılığı açısından tüm denetim ve kontrol dahilinde Ulaştırma Bakanlığına gerekli bilgileri düzenli şekilde aktarabilirsiniz.

  Güvenli Şekilde U-ETDS Eşya Taşımacılığı

  Özellikle güvensiz yoldan eşya taşımacılığı konusunda bunun önüne geçebilmek için ele alınan u-etds, şehirler arası eşya taşıma açısından güvenli portal yaratmış durumda. Bu sektöre disiplin edebilme potansiyele sahip olan sistem, k1 ile beraber bütün değişik yetki belgesine sahip firmalar konusunda büyük öneme sahiptir. Buna uygun şekilde tüm denetim ve kontroller sistem üzerinden yaparak Ulaştırma Bakanlığına iletilmelidir. Bu bağlamda size sağladığımız hizmet dahilinde,

  U-ETDS eşya taşımacılığı

  hizmetini daha güvenli şekilde yapabilmeniz için en iyi desteği sağlıyoruz.

  Özel Olarak Tasarlanmış U-Etds Yolcu Taşımacılığı Sistemi

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu birçok değişik özellikle u-etds sistemini sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Böylece tüm işlerinizi tek bir portal üzerinden yönlendirebilir; yönetme ile beraber durum raporu çıkarabilirsiniz. Özellikle bu konuda meydana gelebilecek büyük iş karışıklığına tamamen ortadan kaldırmanız mümkün.

  u-etds giriş nasıl yapılır

  Baştan sona her detayın ele alındığı kayıt sistemi ile beraber veriler kontrol altında tutulmakta, etkin raporlama el alınabilmektedir Demo talebinde bulunarak sisteme kolayca giriş yapabilir ve bildirimde bulunabilirsiniz. Sistem dahilinde k1 yetki belgesi ile beraber birçok değişik belgeye sahibi firmalar için destek sunuyoruz.

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
  Call Now Button