Kantar Programı - 0532 641 67 08

Kantar Programı

Home / Kantar Programı
Kantar Programı

Kantar Programı

Kantar Programı

Yazılım Genel Özellikleri

Kantar Programı

Tartımlarınızı kolayca yapabilirsiniz tüm araç ve tır kantarı modellerine uyumlu ile çalışmatadır.

  • Tüm ağırlık kantarlarına uyarlanabilir (Esit, Tunaylar, Baykon…).
  • Kantar giriş ve çıkış kayıtları (kantar fişi) oluşturulur, yazdırılır.
  • Ayrıntılı raporlar elde edilir.
  • Client-Server, Microsoft SQL Server altyapısı üzerinde çalışır.
  • Basit ve kullanıcı dostu bir ara yüzü vardır.
  • Kullanıcı yetkilendirme işlevi vardır.
  • www.onlinekantar.net  adresinden tüm tartımların raporları anlık olarak alınabilir.
  • Tartımlar online olarak E-irsaliye gönderilebilir

Birden Fazla Lokasyonda Tek Kantar Programı Kullanabilirsiniz !

Kantar hareketlerini ve geçmişe dönük kantar raporlarını görebilmek için herhangi bir internet tarayıcısından www.onlinekantar.net  adresine giriş yaparak tüm kantar raporlarına ulaşabilirsiniz.

 

Kantar Programı İle E-irsaliye Gönderebilir mi ?

kantar programı ile eş zamanlı E-irsaliye gönderimi yapabilirisiniz.

 

Kantar Programı Ne İşe Yarar 

kantar programı, modern işletmelerin ürün ve malzeme yönetiminde önemli bir rol oynar. Nitekim tartım kantarlarına sahip olan firmalar için özel olarak geliştirilmiş Windows yazılımıdır. Bu yazılım, işletmelerin ürünlerin tartılması, takibi yapmaktadır. Ayrıca envanter yönetimi gibi önemli süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır.

 

Kantar Programı Nedir?

Bu yazılım, işletmelerin ürünlerin tartımını hassas bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanır. Aynı zamanda ürünlerin takibini yaparak, envanter yönetimini kolaylaştırır. Öyle ki tedarik zinciri süreçlerini optimize eder. Böylece, işletmelerin üretkenliği artırmasına ve müşteri memnuniyetini sağlamalarına yardımcı olur.

Kantar programı, geniş bir yelpazede kullanılabilen ve esnek bir yapıya sahiptir. Basit düzeydeki bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Böylece firmaların yatırım maliyetlerini minimize etmelerine yardımcı olur. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle personelin kısa eğitim süreci sonrasında programı etkin şekilde kullanması mümkündür.

 

Online Kantar Nasıl Çalışır?

Online kantarlar, geleneksel tartım kantarlarına göre daha modern ve bağlantılı şekilde çalışmaktadır. Nitekim, ürünleri veya malzemeleri tartmak için kullanılır. Ürünün tartılması için kantarın üzerine yerleştirilir veya bağlantılı bir konveyör sistemi kullanılmaktadır. Bu tartım işlemi, kantarın hassas sensörleri veya yük hücreleri tarafından gerçekleşmektedir.

Tartım sonucu, dijital olarak kaydedilmektedir. Online kantarlar, tartım işlemi sırasında elde edilen verileri toplar. Bu veriler, özellikle ürünün ağırlığı, miktarı veya diğer ölçümleri içerir. Bilgiler, ölçümün hassaslığına bağlı olarak saniyede birkaç kez veya daha sık güncellenmektedir.

Kantar programı, toplanan verileri bir kontrol ünitesine veya bilgisayara ileterek işler. Bu kontrol ünitesi veya bilgisayar, gelen verileri işler. Ayrıca saklar ve gerektiğinde başka sistemlere veya yazılımlara aktarır. Nitekim işletmelerin anlık olarak ürün miktarını ve ağırlığını izlemelerini sağlar.

Ayrıca iş süreçlerini otomatikleştirmek için diğer sistemlerle entegre edilmektedir. Örneğin, ürünlerin tartılması, barkod okuma, envanter yönetimi veya paketleme sistemleriyle entegre edilmektedir. Bu, ürünlerin hızla ve doğru bir şekilde işlenmesine yardımcı olur.

 

Kantar Programı Ne İşe Yarar?

Kantar takip programları, fabrikalar ve endüstriyel tesisler için oldukça önemli rol oynamaktadır. Bu yazılımlar, üretim süreçlerini optimize etmektedir. Ayrıca hammaddelerin ve ürünlerin ağırlıklarını doğru şekilde ölçmek, iş gücünün verimliliğini artırmaktadır.

Kantar takip programları, yetkilendirilmiş kullanıcılar tarafından kullanılabilmekte. Aynı zamanda bu yetkilendirme süreci, firmanın ihtiyaçlarına ve güvenlik gereksinimlerine göre özelleştirilebilmektedir.

Örneğin fabrikanın yöneticileri için kantar programı, oldukça önemli bir araçtır. Öyle ki yazılımlar sayesinde, yöneticiler, üretim hattındaki hammaddelerinin takibini kolayca yapmaktadır. Ayrıca mamullerin ağırlıklarını anlık olarak takip etmektedir. Bu, hammadde stoğunun yönetimini kolaylaştırırken aynı zamanda ürün kalitesinin sürekli izlenmesini sağlar.

Ayrıca, kantar programı, iş gücünün performansı da ölçülmektedir. Bu sayede verimlilik artırıcı önlemler alınmaktadır. Yöneticiler, program üzerinden çalışanların performansını incelemektedir. Aynı zamanda gerekli durumlarda eğitim veya iyileştirme önlemleri almaktadır.  kantar programı, kullanıcı dostu ara yüzleri sayesinde yeni kullanıcıların tanımlanmasını da kolaylaştırır.

 

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
    Call Now Button