ELT-B Model Tır Kantarı

Bursa Tır Kantarı
Tır Kantarı Fiyatları
Kantar Bilgisayar Sistemi
Tır Kantarı Bursa
Zemin Üstü 60 Tonluk Tır Kantarı

ELT-B Model Tır Kantarı (ELT-2024-001) Genel Özellikleri

Zemin Üstü KantarBeton ile Güçlendirilmiş ELT-B Model Kantar

60 Tonluk Tır Kantarı, 80 Tonluk ve Üzeri Modeller (ELT-B Model)

ELT-B Model Tır Kantarı

Üretimimizde olan açıklamaları ve görselleri aşağıda yer alan Tır / Kamyon kantarı çeşitlerimiz şunlardır; Tüm kantar yazılımlarımızda online tartım ile tartımlarınızı takip edebilme özelliğine sahiptir.

ZEMİN ÜSTÜ 60 Tonluk Tır Kantarı ve 80 Tonluk Tır KantarıKAMYON KANTARIARAÇ KANTARI

 • Zemin Üstü Beton ile Güçlendirilmiş ELT-B Model Kantar (Hazır Rampalı)
 • Zemin Üstü Tamamı Çelik ELT-C Model Kantar
 • Zemin Üstü I Kiriş Tamamı Çelik ELT-I Model Kantar
 • Zemin Üstü V Kiriş Tamamı Çelik ELT-V Model Kantar

 

ÇUKUR TİP 60 Tonluk Tır Kantarı ve 80 Tonluk Tır KantarıKAMYON KANTARIARAÇ KANTARI

 • Çukur Tip Beton ile Güçlendirilmiş ELT-CB Model Kantar
 • Çukur Tip Tamamı Çelik ELT-CC Model Kantar
 • Çukur Tip I Kiriş Tamamı Çelik ELT-CI Model Kantar
 • Çukur Tip V Kiriş Tamamı Çelik ELT-CV Model Kantar

 

 • Tüm kantar çeşitlerimizde kurulum süresi sadece 5 saat sürmektedir. Sektörlere göre; inşaat, demir/çelik, petrol istasyonları, ziraat, geri dönüşüm, maden sahaları ve çeşitli stok sahalarında, fabrika girişlerinde, ham madde alım-satım noktalarında kullanılır.
 • Ülkenin her yerine kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
 • Tüm tır kantarı modellerimizde 2 yıl elektronik ve 5 yıl mekanik garanti kapsamındadır.
 • Taşıt kantarlarında uzunluk ölçülerine göre 6 metreden 24 metreye kadar istenilen ebatta üretim yapabilme yeteneğine sahibiz.
 • Kantarlarımızda, uzunluk ölçülerine göre, 4 ile 14 adet arasında her biri 30 ton kapasiteli OIML R60 standartlarında C4 sınıfı paslanmaz çelik yük hücreleri (loadcell) kullanmaktayız.

 

60 Tonluk Tır Kantarı
60 Tonluk Tır Kantarı

Son teknoloji ürünü Tır Kantarlarımızla tanışın! Herhangi bir kamyonun ve yükünün ağırlığını kolay, verimli ve hassas bir şekilde doğru bir şekilde ölçmek için tasarlanmıştır. Kantarımız, ürünlerin doğru ve güvenilir bir şekilde ölçülmesini sağlayarak nakliye ve teslim alma faaliyetlerini takip etmek isteyen işletmeler için basit ve güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

Kantarımızın platformunda yüklü bir kamyonun ağırlığını taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Beton kantar veya çelik kantar gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış olup, günlük kullanımdan kaynaklanan sürekli aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde üretilmiştir. Platform, kamyonun ağırlığını ve yükünü gerçek zamanlı olarak doğru bir şekilde ölçebilen ve kaydedebilen son derece hassas loadcell ler ile donatılmıştır. Kantarımız yüksek doğruluk oranıyla işletmelerin ürünleri hakkında her zaman kesin bilgiye sahip olabilmelerini sağlar.

Dijital ekran veya bilgisayar sistemi kantarımızın bir sonraki temel bileşenidir. Ekran, kamyonun ve yükünün toplam ağırlığının okunması kolay bir şekilde okunmasını sağlar. Bilgisayar sistemi son derece gelişmiş olup ağırlık verilerini ileride başvurmak üzere kaydedebilir ve saklayabilir. Bu bilgiler, faturalama amacıyla ürünlerin ağırlığının belirlenmesi, ürünlerin taşınmasının optimize edilmesi ve hatta mevzuata uygunluk gibi ticari amaçlarla kullanılabilir.

Kamyon Ağırlık Kantarımız işletmelere çeşitli avantajlar sunar. İlk olarak, ağır kamyonları tartmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır ve malların daha kolay ve sorunsuz bir şekilde yüklenmesine ve boşaltılmasına olanak tanır. Bu, işyerinde üretkenlik ve verimlilikte önemli bir artışa yol açabilir. Ayrıca kantarımız kamyonların aşırı yüklenmemesini sağlar, bu da kazaların ve kamyonların hasar görmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Kantarımız kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve doğruluk odaklı olarak tasarlanmıştır. Zamanın değerli olduğunun bilincindeyiz ve kantarımızı hızlı, doğru ve herhangi bir aksama veya kesinti olmadan çalışacak şekilde tasarladık. En son teknolojimiz, kantarımız tarafından sağlanan ölçümlerin her zaman doğru, tutarlı ve güvenilir olmasını sağlar.

Kamyon Kantarları nakliye ve nakliyeye dayalı her türlü işletme için önemli bir ekipman parçasıdır. Kantarımız, ürünlerin doğru ve güvenilir bir şekilde ölçülmesini sağlayarak, karar verme ve operasyonları yönetme konusunda değerli bir araç olarak hizmet eder. Dayanıklı yapısı, ileri teknolojisi ve yüksek düzeyde doğruluğu ile kantarımızın her türlü işletmenin taleplerini karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak,60 Tonluk Tır Kantarı ve 80 Tonluk Tır Kantarı, ürünlerin ağırlığını doğru bir şekilde ölçerek verimliliğini ve üretkenliğini artırmak isteyen her işletme için mükemmel bir yatırımdır. İleri teknolojisi, kullanım kolaylığı ve güvenilirliği ile kantarımızın her türlü işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olabilirsiniz. Peki neden bekleyelim? Bugün son teknolojiye sahip kantarımıza yatırım yapın ve işinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

 

Tır Kantarı Modelleri ve Katalog incelemek için tıklayınız.

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
  Call Now Button