Özel Yazılım Geliştirme - Elite Sistem Yazılım ve Otomasyon

Özel Yazılım Geliştirme

Gebze Özel Yazılım Hizmetleri

Firmanızın İhtiyaçlarına Özel Yazılım

İhtiyaç duyduğunuz şirketinize ve sektöreler özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. Şirketinizdeki, iş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegre çalışabilmesi, iş akışlarınıza göre değişmesi veya özel, detaylı derinlemesine rapor gereksinimleri gibi birçok talepleriniz olabilir.

Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek, kaliteli, performanslı ve özel bir ara yüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

Eliste Sistem, 20 Yılı aşkın tecrübesi ile ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere özel ve net çözümler sunmaktadır.

Neden, Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti Almalısınız?

 • Şirketinizin, maliyetlerini düşürmek,
 • Maliyetleri önceden tahmin etmek,
 • İş verimliliğini artırmak,
 • İş gücü maliyetini azaltmak,
 • Zamandan tasarruf sağlamak,
 • Projelere süratle hayata geçirmek,
 • Asıl işinize odaklanmak,
 • Riskleri azaltmak,
 • Mükerrer işlerden kurtulmak,
 • Yazılıma istenilen yerden erişmek,
 • Entegre çalışan bir sistem yaratmak,
 • PC MAC Tablet ve Telefon ile Erişim.

Birçok özel yazılım projesini bünyesinde hayata geçiren Elite Sistem, istenilen sistem konusunda profesyonel tecrübesi ve sınırsız donanım programlama, sınırsız platform programlama ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanında bulunmaktadır.

Profesyönel kadromuzla, Elite Sistem kapsamlı ve karmaşık projeleri başarı ile sonuçlandırmıştır. Analiz, tasarım, kodlama, test ve uygulama süreçlerini en etkin biçimde izleyerek yazılım projesi ihtiyaçlarınıza profesyonelce çözümler getirmekteyiz.

Yazılım Geliştirme Sürecimiz:

Özel istek ve hedefler dinlenilerek, işin, sektörün varsa aksayan sistemin analizi yapılarak konu ile ilgili dokümanın oluşturulması ve yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ve iş planının oluşturulması sürecidir.

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için mimari tasarım yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. Kullanıcı ve yönetici ara yüz tasarımları hazırlanır.

Proje için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırıldığı, kullanıcı ve yönetici testleri gerçekleştirilerek edinilen tüm verilerin raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar test süreci devam edilir.

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Sistem kullanım eğitimi verilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye teslim edilir.

Yazılım bakım ve desteği sunulur. Dış destek kaynağı ve içerik yönetimi hizmetleri sağlanır.

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
  Call Now Button