U-ETDS – Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi Çözümlerimiz

U-ETDS Tarifesiz (Arızi) Yolcu Taşımacılığı

U-ETDS Tarifesiz (Arızi) Yolcu Taşımacılığı

Tarifeli yolculuklarda olduğu gibi aynı şekilde U-ETDS tarifesiz (arızi) yolcu taşımacılığı konusunda da mutlaka bu sisteme göre hizmet verilmesi gerekir. Güvenilir firmalar bünyesinde ele alınan sistem, etkin kayıt ile beraber güvenli yoldan seyahat imkanı tanıyor. Tarifeli yolcu üzerinden istenilen tüm farklı bilgiler, aynı şekilde U-ETDS tarifesiz (arızi) yolcu taşımacılık açısından da talep edilmektedir. Bunu kurumsal hizmet anlayışı ile ele aldığımız çözüm yöntemlerini dahilinde sağlıyoruz. Bu konuda hizmet veren en güvenilir firmalardan biri olarak güvenli şekilde yolcu desteği oluşturmuş durumdayız.

 U-ETDS Nedir?

 Birçok kişi U-ETDS nedir diye merak etmekte ve bu konuda internet üzerinden araştırma gerçekleştirmektedir. Karayolları üzerinden yolcu ve yük taşımacılığı noktasında, kontrol üzerinden denetim ve bilgilendirme yapan sisteme U-ETDS denmektedir. Bu sistem özellikle yolcuların koltuk numarası ile beraber bütün farklı kayıtlarını alarak güvenli şekilde yolculuk şansı tanıyor. Bunu hem tarifeli hem de tarifesiz olarak ele aldığımız hizmet çatısı dahilinde, bakanlık nezdinde sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan tamamen güvenli (Arızi) taşımacılığı yapılmaktadır.

 U-ETDS Tarifesiz (Arızi) Yolcu Taşımacılığı

 Profesyonel bir anlayışla ele alınan hizmet kapsamında U-ETDS tarifesiz (arızi) yolcu taşımacılığı günümüzde büyük öneme sahip. Bunun pek çok farklı avantajı bulunuyor.

 – Öncelikle bilgiler ve veriler güvenli taşımacılık konusunda alınır,

 – Diğer tüm iş kollarında olduğu gibi bu sistem üzerinden de denetim yapılmasına olanak tanınır,

 – Hem firmaların hem de müşterilerin işlemleri çok daha kolay hale gelir,

 – Yolcuların bilgileri anlık olarak iletilir,

 – Düzenli kontrol ve iletimi ile beraber herhangi bir usulsüzlük veya karışıklık söz konusu olmaz,

 Bütün bu olanaklar ile beraber anlam itibariyle U-ETDS nedir sorusunun cevabını vermek mümkün. Kısacası karayolları üzerinden hem taşıma hem de yük açısından düzenli kontrol ve denetim yapılmasıdır.

 Kurumsal Hizmet Anlayışıyla U-ETDS Tarifesiz (Arızi) Yolcu Taşımacılığı

 Tamamen profesyonel bir hizmetle ele aldığımız U-ETDS tarifesiz (arızi) yolcu taşımacılığı, güvenli şekilde seyahat imkanı tanıyor. Tüm verileriniz herhangi bir karışıklık veya sorun yaşanmadan ilgili bakanlığa ulaştırılır. Bu sistem için U-ETDS nedir sorusuna hitaben ise firmamız bünyesinde kontrolü ve denetimli şekilde, karayolları üzerinden yolculuk yapılması denebilir.

Call Now Button