Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Restoranlarda, kafelerde kısacası yemek siparişi gerçekleştirilen bütün mekanlarda yemek sipariş programları mükemmel çözüm üretiyor. Sipariş işlemlerinde telefon trafiğinin takibi, siparişlerin tek tek yazılması, iptal edilen siparişlerin takibi ve müşteri listesinin oluşturulması çok zaman alır. Siparişi geciken müşteriler sizinle alışveriş yapmaktan vazgeçer. Bu nedenle bütün siparişleri anlık takip eden profesyonel bir programa ihtiyacınız var.

 Pratik Kolay ve Anlaşılır Temalar

 Bu programın en önemli özelliklerinden biri kolay kullanım özelliğidir. Sipariş arama ve gönderme işlemlerini otomatik yapan program, saatler süren listeleme ve hesaplama işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyor. Uzun listeler ve kaybolan sipariş notları, yemek sektöründe müşteri kaybına neden oluyor. Caller id programı ücretsiz, bu problemi tam anlamıyla çözüme kavuşturuyor.

 Zaman Alan Sipariş İşlemlerine Son

 Firmamızın lisanslı kategorisinde tasarlanan bu program, ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Yemek sektörüne özel tasarlanan Caller İd programı full, ihtiyacı karşılayan eksiksiz bir yazılımdır. Asıl işinize odaklanmanızı sağlayan ve karmaşık sipariş işlemlerini sizin yerinize takip eden Caller id, hesaplama, sipariş ve mesaj gönderme gibi işlemleri seri bir şekilde gerçekleştiriyor. Otomatik kayıt, otomatik ödeme ve hesaplama işlemleri, mesai ve işçilik isteyen konulardır.

 Programın en önemli özelliği uyumlu olmasıdır. Bilgisayarı kasmayan ve sık sık hata mesajı vermeyen bu program, kullanımı kolaydır. Sektöre özel yazılım kategorisinde yazılan bu yazılım, virüs taramasından geçmiştir. Bilgisayarınıza veya tabletinize zarar verecek her hangi bir içeriğe sahip değildir.

Telefon: 0532 641 67 08

Call Now Button