Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Yemek Dünyası İçin Büyük Kolaylık

Yemek dünyasına özel tasarlanan ve büyük kolaylık sağlayan sipariş programları, 7/24 çalışan bir eleman gibidir. Restoran paket servis programı ücretsiz seçenekler, telefon trafiğini en iyi şekilde düzenleyen ve sizin yerinize listeleme işlemi gerçekleştiren bir programdır. Saatlerinizi alacak hesaplama ve kayıt işlemleri, bu program sayesinde kolaylaşacaktır. Paketleme, gelen siparişlerin not edilmesi ve geciken siparişlerin öne alınması gibi işlemler zaman alan işlerdir. Bu işler, asıl işinizin takibini engelleyen işlerdir.

 Yemek sektöründe ve gıda sektöründe sizi listeleme, kayıt ve hesaplama derdinden kurtaracak programlar, büyük kolaylık sağlayacaktır. Müşteri adres kayıt programı, dosyalama işlemini sizin yerinize gerçekleştiriyor. Program, müşteri bulma işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştiriyor.

 Müşterinin adını yazdığınızda bütün bilgiler karşınıza çıkıyor. Otomatik listeleme ve arama özellikleriyle bu işte sizin için büyük kolaylık sağlıyor. Kullanım kolaylığı, hızlı ve etkili arama özellikleri ve bilgisayar işletim sistemi ile uyumluluğu, ürünün diğer artılarıdır. Kullanım esnasında kasılma veya sık sık hata mesajı verme gibi durumlar meydana gelmemektedir.

 Siparişler Yetişiyor

 Yemek dünyasının klasik mekanlarından biri olan lokantalar, kalabalık olması nedeniyle sipariş takip problemi yaşamaktadır. Siparişin unutulması, sipariş fişlerinin kaybolması ve benzeri problemler, müşteri kaybına neden olur. Özellikle sipariş edilen yemeklerin gecikmesi, işletmenin imajını zedeleyen bir durumdur. Lokanta sipariş takip programı kategorisinde tasarlanan bu yazılım, siparişin hızlanmasına ve beraberinde müşteri memnuniyetinin oluşmasında etkili rol oynayacaktır.

Telefon: 0532 641 67 08

Sipariş Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz

Call Now Button