Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Tanıtım Filmi & Sanal Tur

Şirket Tanıtım Filmi

Şirketinizin yenilikçi ve değişen yüzünü şirket tanıtım filmi sayesinde geniş kitlelerle paylaşabilir, Şirket tanıtım videosu hangi sektörde olduğu bizler için farketmez tanıtım filmini her işletme yaptırabilir.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay ve en ilgi çekici yollarından biridir. Çünkü kurumsal tanıtım videosu çekimlerinde şirket yapısını ve gücünü etkileyici şekilde yansıtabilirsiniz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızı sosyal medya ve fuar organizasyonlarında gösterebilceğiniz en iyi yol fabrika tanıtım filmi sahibi olmaktır. Profesyonel fabrika tanıtım videosu çekimi için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal Tur Çekimi

İşletmeniz için 360 derecelik bir sanal tur oluşturmanıza yardımcı olabilmek için bizimle bağlantı kurun. Böylece insanlar sizi her aradıklarında işletmenizi yakından görebilirler.

Tanıtım Filmi

Tanıtım videoları işletmenizin ve ürünlerinin / hizmetlerinin tanıtımını yapmak için tasarlanmaktadır. Bu videoları çekerken ürün ve hizmetinizi olumlu ve ilgi çekici bir hale getirmekteyiz. Bu da müşterilerin size yönelmesini sağlamaktadır.

Tanıtım videoları doğrudan doğruya ürün ya da hizmet odaklı olmalıdır. Bu videolar genellikle en fazla 10 veya 15 dakika sürmelidir. Hal böyle olunca mümkün olduğunca çok sayıda kişi videoyu izleyecek ve bundan da keyif alacaktır. Çünkü uzun tanıtım videoları bir süre sonra insanların sıkılmasına neden olur. Bizler de tanıtım filmi çekerken buna dikkat ediyoruz.

İşletmenizin fuar gibi büyük tanıtım faaliyetlerine katılması durumunda, tanıtım filmi en önemli ihtiyaçlarınızdan birisi olacaktır. Biz de film tasarımlarımızı bu tip organizasyonları da düşünerek yapmaktayız.

Firma olarak çektiğimiz tanıtım filmleri rekabet ortamında öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Ürününüzü veya hizmetinizi hedef kitlenize tanıtmanın en iyi yolu tanıtım filmi çekmektir. Çünkü görsellik insan hafızasına daha güçlü etki eder ve algıların açılmasını sağlar. Bu nedenle de tanıtım videoları bir firma ya da markanın tanıtılmasını en iyi biçimde sağlayan araçlardan birisidir.

Müşterilerinize ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi vermek için tanıtım videosu kullanmak akıllıca bir yöntem olacaktır. Peki firma olarak tanıtım filmi çekerken hangi hususlara önem veriyoruz? Sizi nasıl tanıtıyoruz?

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi, ürünlerin imalat aşamasının gerçekleştirildiği yerler olan fabrikaların tanıtılmasını amaçlayan filmlerdir. Bu tanıtım filminin çekilmesinin sebebi ise kurumların ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Faaliyet alanına yönelik olarak genel ya da özel çekimler mevcuttur, bunun için öncesinde bir planlama yapmak gerekmektedir.

Fabrikalar genel olarak büyük alanlardır ve bölümlere ayrılmaktadır. Her bir bölümde ürünlerin imalat aşaması farklılaşmaktadır. Bu nedenle de fabrika tanıtımı filmi çekmeden önce imalatın hangi aşamasına yöneleceği belirlenmelidir. Ya da genel bir tanıtım filmi olacaksa, bütün bölümler baz alınarak bir senaryo hazırlanmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ VİDEO

Eğer fabrikanızı tanıtmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir film çekimine ihtiyacınız var demektir. Alanında başarılı bir ekip olarak sizler için “Genel” ya da “Özel” fark etmeksizin, harika çekimler sunuyoruz. Bu çekimler sayesinde sizler de fabrikanızı ve fabrikanızın işleyişini tüm potansiyel müşterilerinize tanıtmış oluyorsunuz.

Fabrika tanıtım filmi çekmek kolay bir iş değildir. Bu nedenle böyle bir film için mutlaka profesyonel hizmet sunan kurumlarla çalışmak gerekmektedir. Bizler de HD Tanıtım Filmi olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizlere tanıtım filmleri hususunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Teknik konulara hakim, yaratıcı ve alanında uzman personellerin oluşturduğu ekibimiz sayesinde fabrikanızı kaliteli bir biçimde tanıtmanız artık mümkün.

Firma Tanıtım Videosu

Firma tanıtım videosu, firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için hayati bir öneme sahiptir. Günümüzde internetin artık en önemli iletişim aracı haline geldiği bir ortamda, firmaların yapacakları iyi bir tanıtım videosu oldukça iyi bir reklam şansı anlamına gelmektedir. Zira sosyal medya oldukça büyük bir pazardır ve sosyal medyada yer almış olan videolar her gün kullanıcılar tarafından binlerce kez izlenip paylaşılmaktadır.

Firma tanıtım videosu işinin uzmanı ekibimiz tarafından çekilmektedir. Bu doğrultuda ilk olarak hedef kitlenin belirlenmesi zaruridir. Hedef kitle belirlendikten sonra, hedef kitleye uygun olarak ne şekilde bir tanıtım videosu yapılacağı üzerine analizler yapılmaktadır. Bu analizler sonucunda tanıtım videosu şekillenir ve uygulamaya konulmaya başlar. İlk olarak yazarlarımız senaryoyu belirlemektedir. Senaryo tanıtım filminizin akılda kalıcı olmasını sağlayacak niteliktedir.Yönetmenimiz ve teknik ekibimiz de tanıtım videosunun şekillenmesine yardımcı olur. Bütçenize göre birçok farklı seçeneği sunan ekibimiz size en doğru tanıtım filmini çekmekte yardımcı olacaktır.

Firma tanıtım videosu için oldukça çeşitli ekipmana sahip olduğumuzu da belirtmeden geçmememiz gerekir. Son teknolojik ürünlerle donatılmış olan stüdyomuz %100 kalitede video çekmemize olanak tanımaktadır.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi, şirketinizi en kolay ve iyi bir biçimde ifade edebilmek için önemlidir. Zira bu tarz videolar ve tanıtım filmleri sosyal medyada oldukça sık paylaşılmakta ve binlerce kez izlenmektedir. İyi çekilmiş bir kurumsal tanıtım filmi düşük meblağlarla şirketinizin tanınmasını ve icraatlarını anlatmasını sağlayabilmektedir. Kurumsal tanıtım filmleri daha çok kişiye ulaşmanıza olanak tanır. Artık insanların okumakla zaman kaybetmek istemediği ve videolara yöneldiği günümüzde çekilen tanıtım filmlerin, markaların kendisini anlatma çabasına rolü son derece büyüktür.

Kurumsal Tanıtım filmi hazırlarken üzerinde düşünülmesi gereken en önemli konu hedef kitleye ulaşabilmek için nasıl bir video yapılması gerekteğidir. Bu doğrultuda ilk olarak hedef kitle belirlenir. Bu aşamadan sonra uzman ekibimiz analizleri yapar ve sizin isteğiniz doğrultuda film çalışmalarını başlatır. Bunun için iyi bir senaryo olmazsa olmaz şartlardan birisidir. Senaryonun iyi olması filmin akılda kalmasına ve popüler olmasına yardımcı olur. Hem yazarlarımız hem de yönetmenlerimiz sizin isteklerinize tamamen uygun ve nitelikli çalışmaları üretebilmek adına var güçleriyle çalışmaktadırlar. Ayrıca filmlerde kullanılacak ses ve müzikler yine işinin ehli ekip üyelerimiz tarafından ayarlanmaktadır.

Kurumsal Tanıtım filmlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Marka tanıtım filmler, web sitesi tanıtım filmleri, kitap tanırım filmleri ve etkinlik tanıtım filmleri bu kategoriler içerisindedir. Son teknoloji ve donanıma sahip işinin uzmanı ekibimiz %100 kalite güvencesiyle kurumsal tanıtım filmleri çekmektedir.

Talep Formu;

Call Now Button