Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Restoran Paket Servis Programı

Dijital alanda iletişim çözümleri sunan firmamız lokanta sipariş takip programı ile ihtiyaç duyduğunuz desteği veriyor. Paket servis hizmeti verenlerin işini kolaylaştıran takip programı pek çok kolaylığı beraberinde getiriyor. Özellikle müşteri adres kayıt sisteminde bulunan kişiler aradığında ekranda müşteri bilgileri görüntüleniyor. Böylece her defasında müşterinin iletişim bilgilerini almak zorunda kalmanıza gerek bulunmuyor. Tüm bunlar müşteri adres kayıt programı ile hazırlanmaktadır.

Sipariş ekranı sayesinde müşterinin istediği siparişleri hızlı bir biçimde kaydedebilirsiniz. Bu da size oldukça fazla zaman kazandıracak ve diğer müşterileriniz ile ilgilenme fırsatı tanıyacaktır. Ekran üzerinden sipariş alırken sadece sipariş sayısını girmeniz yeterli olacaktır.

Lokanta Sipariş Programının Firmaya Kazandırdıkları

Firmanıza özel tasarlanan lokanta sipariş takip programı ile aynı anda birden fazla işlem yapabilirsiniz. Müşteri adresi ve sipariş tutarı gibi detayları girdikten sonra bu bilgilere ait çıktı alma imkanına sahipsiniz. Uyguladığınız kampanyalardan haberdar etmek için müşterilerinizin tümüne toplu mesaj atabilirsiniz.

 Müşteri sizin ile iletişime geçtiği an müşteri bilgisi penceresi ekranınıza gelecektir. Bu durumda müşterinizin kayıtlı olup olmadığını da görebilirsiniz. kayıtsız müşterileri listenize anında ekleyebilirsiniz. Tüm bunların dışında raporlama yaparak firmanızın belli tarihler arasında ne tür bir seyir izlediğini görebilirsiniz. Gün içerisinde müşterilerin en çok ne gibi ürünleri sipariş ettiğini ve son bir ay içerisinde sipariş vermeyenleri de görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunları restoran paket servis programı ücretsiz demo seçeneğini kullanarak deneyimleyebilirsiniz.

Sipariş Talep Formu

Call Now Button