Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Projelerimizden Bazıları

DBA Kantar Programı
DBA Bilgi Sistemi
dba bilgi sistemi ile konteyner tartımları bakanlığa bildirebilirsiniz DBA tartımlarında kullanabileceğin kantar programı ile güvenli bir şekilde bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Türkiye genelinde  hizmet veren firmamız DBA kantar otomasyonunu ilk geliştiren firmasıdır.
Online Muhasebe Programı

Orta ölçekli firmalar için hazırlanan Muhasebe Programı ile bir işletmenin ön muhasebesini tutabilir stok Giriş-Çıkış ları takip ederilir, yönetebilir bir çok raporu alabilirsiniz işletmenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Merkezi Restorant Otomasyonu

Online Restaurant Satış Sistemi ile tablet, veya dokunmatik ekrandan hızlıca siparişler alıp mutfağa otomatik gönderebilirsiniz altyapısı sayesinde bir çok lokasyonda ortak kullanabilirsiniz.

Satınalma Takip Otomasyonu

Satınalma ve tedarikçi otomasyonu ile, tedarikçileriniz açtığınız ihalelere hızlıca teklif verebilir sistem üzerinden teklifleri değerlendirip satınalma sürecini hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Online Otobüs Bileti Satış Sistemi

Online Otobüs Bileti Satış Sistemi ile şubelerden online satış yapabilir takip edebilirsiniz, sistemi muhasebe programına entegre ile satışlarınızı muhasebeleştirebilirsiniz.

Evrak Arşiv Yönetim ve Takip Sistemi

Online çalışan evrak takip sistemi ile kendi evrak arşivinizi yapabilir departmanlar içi evrak talebi yapabilirsiniz kolayca geçmişe erişebilir çeşitli raporlar alabilirsiniz.

Muhasebe Programı

Orta ölçekli firmalar için hazırlanan Muhasebe Programı ile bir işletmenin ön muhasebesini tutabilir bir çok raporu alabilirsiniz kullanıcı kısıtlaması ile yetkilendirebilirsiniz.

Pazarlama Yönetim Sistemi

Pazarlama departmanı, müşteri görüşmeleri takibini yapabileceğiniz randevuları takip edebileceğiniz sistem ile takip edebilir değerlendirmeler yapabilirsiniz.

laştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS)
U-ETDS sistemi, 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu (KTK) ve KTY çerçevesinde taşımacılık faaliyetinde bulunan firmaların taşıdıkları eşya, kargo ve yolcu hareketlerinin elektronik olarak gerçek zamanlı takibi, değerlendirilmesi ve denetimi imkanlarının sağlanacağı bir sistemdir.
ERP Otomasyon

Enterprise Resource Planning –  işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken iş gücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayın. Size özel çözümler

Servis Turizm Puantaj Otomasyunu

Turizm şirketlerinize özel puantaj, servis otomasyonu ile araçlarınızın, yakıt fişlerini, turlarını, kiralık araçların, günlük puantajlarını tutabilir muhasebeleştirebilir, günlük haftalık aylık raporlar alabilirsiniz.

Kantar Tartım Otomasyonu

Kantar programı tüm indikatör uyum sağlamaktadır araç, tır tartımı yapabilir Muhasebe Programına entegre ile kesilen fişlerin takibini yapabilirsiniz tüm windows sürümlerinde çalışmaktadır.

Randevu Takip Sistemi

Randevu Takip Sistemi ile randevuları takip edebilir günlük takipler yapabilirsiniz. Online Sisteme Santral Sistemi entegre edilebilmektedir. Sekreter / Müdür Ayırı panelerdir.

Taksitli Satış Sistemi

Taksitli Satış Sistemi ile taksitli satış yapabilir senet çıkartabilir, senetlerin günlerini takibini yapabilir ödemeleri takip günü gelen senelerin tahsilini yapabilirsiniz çeşitli raporlar alabilirsiniz.

Operasyon Denetim Sistemi

Telefon, Tablet veya bilgisayar ile projelerinizin denetimlerini takip edebileceğiniz yazılım ile tüm denetimleri kayıt altına alarak müşterilerinize kolayca sunabilirsiniz.

Paket Sipariş Takip Programı

Paket Sipariş Takip Programı, müşteriyi telefon numarasından tanır, kolay ve hızlı sipariş almanızı sağlar. Sabit Telefon, Sanal Telefon ve GSM (Mobil) Telefonlarınız kolayca entegre edebilirsiniz. Program ücretsiz olarak indirilip deneyebilirsiniz. 

Restorant Otomasyonu

Restaurant Satış Sistemi ile tablet, veya dokunmatik ekrandan hızlıca siparişler alıp mutfağa otomatik gönderebilirsiniz altyapısı sayesinde bir çok lokasyonda online olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Takip Programı

Profesyonel Teknik Servis programı sayesinde tüm servis hareketlerinizi stoklarınızı takip edebilir personel performans raporlarını alabilir aynı zamanda firmanızın muhasebesini tutabilirsiniz. 

DBA Kantar Tartım Otomasyonu

DBA – Doğrulanabilir Brüt Ağırlık Kantar programı E-devlet’e entegre çalışanmaktadır. aynı zamanda muhasebe, stok, personel takip puantaj gibi modülleri de entegre kullanılabilir. turkiye.gov.tr Entegre Çalışmaktadır.

Market Otomasyonu

Ufak Marketler için hazırlanan Market Otomasyonu barkodlu satış sistemi ile bir marketin stok takibi ve satışlarının yapabileceği gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ziyaretçi ve Araç Takip

Ziyaretçi takip sistemi ile işletmenize gelen ziyaretçilerin kayıtlarını tutabilir, gelen ziyaretçiye, departman veya personele göre online çalışan sistem otomatik raporlama yapmaktadır.

Call Center Otomasyon

Call Center ile işletmenizin telefon görüşmelerini kayıt altında tutabilir günlük haftalık aylık arama görüşme raporlarını alabilir, personel performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

İşletmenize Uygun Bir Proje İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.

Call Now Button