Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Tüm entegrasyonlar ile işleriniz daha hızlı daha kolay takip.

100 TL
Büyük İndirim
0 TL
!! En İyi Fiyat Garantisi !!
Çilek POS Özellikler

Çilek POS Restoran Yazılımı

Restoran Modülü:

Kullanıcı Girişi
Masalar
satış ekranı
Çilek POS Restoran Ekranı

ÜCRETSİZ CALLER ID !!

ÜCRETSİZ SANAL TELEFON !! (0850 - 0262 - 0216 - 0212 vs)

Yemek Sepeti, Trendol ve Getir Yemek Entegre Paket Sipariş Takip Entegre, Programı, müşteriyi telefon numarasından tanır, kolay ve hızlı sipariş almanızı sağlar.

Cep Telefonuna gelen Aramalarıda Bilgisayar Ekranında görünür.

Sabit Telefon, Sanal Telefon ve GSM (Mobil) Telefonlarınız kolayca entegre edebilirsiniz.

Program ücretsiz olarak indirilip deneyebilirsiniz.

Telefon hattınıza gelen çağrıyı algılayarak arayan müşteriyi tanıyacak şekilde kullanmak isterseniz cihaz ve program lisansını satın alarak kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Sipariş Takip Programını indirerek deneyebilirsiniz.

SIP Telefon ve SIP Caller ID Ücretsiz olarak verilmektedir. (750 TL Değerinde.)

Özellikleri

Paket Sipariş Takip Yazılımını Kimler Kullanabilir

ve telefonla sipariş alan tüm işletmeler.

Paket Servis Programını Almak İstiyorum ?

Paket Servis Programı” nı beğendiğiniz ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Programın ücreti 2.500 TL dir yazılım için başka herhangi bir ücret ödemiyorsunuz (tüm modüller dahil) sadece firma bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır lisans ekranında size verilen kodu bize iletirseniz biz size lisans anahtarı iletiriz ve lisanslı ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Eğer sanal telefon kullanacak iseniz bir sorun yok (NETGSM www.netgsm.com.tr den numara alabilirsiniz)
  • SIP CALLER ID ÜCRETSİZDİR.
  • Sipariş esnasında “siparişiniz alındı, yola çıktı, teslim edildi” gibi SMS ler gitmesiniz istiyorsanız, toplu SMS göndermek istiyorsanız ücretsiz SMS hesabı açabilirsiniz (NETGSM www.netgsm.com.tr) SMS ücretlerine bakınız.
  • Eğer sabit telefon kullanıyorsanız bir CALLER ID almanız gerekmekte yazılım tüm cihazlara uyumludur kendiniz internetten temin edebilirsiniz veya bizde 2 hatlı Caller ID temin edebilirsiniz fiyatı 1000TL + KDV dir.
  • Programdan çıktı alabilmeniz için bir Adisyon yazıcı Almalısınız internetten kendinizde alabilirsiniz (80mm) veya bizden temin edebilirsiniz fiyatı 1200 TL + KDV dir.

Toplamda sistemin çalışır vasiyeti gelmesi 2.880 TL bulmaktadır (Yazılım + Caller ID + Adisyon Yazıcı 80mm) ödeme bilgileri aşağıdaki gibidir ödeme sonrası Lisans anahtarı tarafınıza iletilir böylece sipariş asistanı olarak kullanabileceğiniz sipariş programı işletmenize değer katarak işletmenizin hesaplarını tutabilirsiniz.

Yemek Sepeti Ayarları ve şifreleri için lütfen yemek sepeti ile iletişime geçiniz gerekli bilgileri aldıktan sonra yemek sepetine entegre paket servis programı nda ayarlar kısmına şifrelerinizi girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Getir.com Ayarları ve şifreleri için lütfen Getir.com ile iletişime geçiniz gerekli bilgileri aldıktan sonra Getir.com entegre paket servis programı nda ayarlar kısmına şifrelerinizi girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası:
ERDOĞAN ÖZKAYA
TR73 0006 2001 3450 0006 6508 59

Lisans Talep Formu veya +90 (850) 303 0 700

Paket Servis Takip Programı 

Çok sevilen ve tutulan paket servis takip programı, siparişlerin hızlı bir şekilde ulaşmasında yardımcı olmaktadır. Bizzat firmamızın kendi hazırladığı ve birçok yeni özellik eklediği paket servis programı sipariş hatalarının ve karışıklıklarının da önüne geçmektedir. Kayıtlı ve kayıtsız müşterilerden telefon geldiği an müşteri bilgileri gözükmekte ve paket siparişleri hızlı bir şekilde alınmaktadır.

Sipariş hazırlandıktan sonra paket servis programı müşterilere paketlerinin hazır olduğunu bildirmektedir. Müşterinin adı soyadı, telefon numarası, adresi ve istediği ürünler içerisinde en ince ayrıntısına kadar gösterilmektedir. Satılan ürünleri günlük, haftalık veya aylık olarak kontrol etmek mümkündür. Uzun zamandır sipariş vermemiş olan müşteriler görüntülenmekte ve müşterileri memnun edecek mesajlar atılabilmektedir.

Paket Servis Programı ve Raporlama 

Gün içerisinde yapılan satışların raporlanması, işletme sahiplerinin kazançlarını kolayca hesaplamasında yardımcı olmaktadır. İşletme sahipleri, çalışanlarını servis takip programı ile kolayca takip edebilmektedir. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde kalmasını sağlayan bu program, sipariş asistanı ile sipariş de almaktadır. Bütün sipariş, paketleme ve takip işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bütün ihtiyaçlara cevap veren bu program, tüm kontrolü tek bir ekranda toplamaktadır. Bütün işlemlerin daha hızlı ve kısa süre içerisinde gerçekleşmesi, müşterilere verilen hizmeti de iyileştirmektedir. Esnek ve güçlü bir alt yapı ile programlanan sipariş asistanı zamandan tasarruf ettirmektedir.

Paket Servis Programı ve Siparişleri Takip Etme 

İşleri kolaylaştıran ve süreci hızlandıran sipariş takip programı büyük bir iş yükünden kurtarmaktadır. Doğru zamanda ve doğru yere ulaşan paketler, müşterileri daha fazla memnun etmekte ve işletmeler profesyonel hizmet sağlamaktadır. İşletmeler için hayati bir öneme sahip olan sipariş takip programı müşteri bazlı bir programdır.

İşletmeler arasında rekabet gün geçtikçe artmaktadır ve takip programı işletmeleri rekabette öne çıkarmaktadır. İşletme sahipleri işletmelerini daha kolay bir şekilde yönetebilmekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Yüksek verimlilik kazanıldığı gibi sipariş alma ve ödeme işlemleri bir düzene bağlanmaktadır.

Paket Servis Programı ve Müşterileri Tanıma 

Çok pratik bir şekilde sipariş almayı sağlayan takip programı, müşteri bilgilerini de göstermektedir. Yeni kayıtlar yapılmakta ve sisteme yeni müşteriler tanımlanabilmektedir. Adres yanlışlıklarından doğan sorunların ortadan kaldırılması, çalışanların da verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Gerekli destek müşterilere verilmekte ve işletmelerin de maliyetleri yarı yarıya inmektedir.

Ücretsiz bir şekilde indirilen takip programı, firmamızın lisanslı bir yazılımıdır. Ücretsiz olmasından dolayı işletme sahiplerine cazip gelmekte ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yapılan satışlar dakikası dakikasına takip edilebilmekte ve geliştirilmiş raporlar görüntülenebilmektedir.

Nakit akışı da takip edilebilmekte ve müşterilerin ödemelerini hangi yöntem ile yaptığı incelenebilmektedir.

Yeni Nesil Takip ve Servis Programlarımız 

En iyi fiyat garantisi veren firmamız başta paket servis programı olmak üzere birçok yeni nesil uygulamayı sizlerin beğenisine sunuyor. Birçok farklı özelliği ve avantajı bünyesinde barındıran sipariş asistanı programları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon ve mail sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ek olarak sitemizde yer alan iletişim talep formunu doldurarak paket servis takip programı ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Servis Takip Programlarımız ve Özellikleri 

İş yerinde çalıştırdığı personellerin servis performanslarını takip etmek ve raporlandırmak isteyenlere özel geliştirdiğimiz servis takip programı fonksiyonel ve pratik bir yazılım olarak sizlere sunduğumuz ilk seçenektir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Tüm servis bağlantılarını ve hareketlerini inceleme ve performans değerlendirme avantajlarını içeriğinde barındırır.

Bir diğer adı paket servis programı olan bu uygulamalarımızı çok uygun fiyatlarla temin edebilir ve iş yerinizdeki düzeni yazılım desteği ile geliştirebilirsiniz. Şirketlerinin muhasebelerini eksiksiz bir şekilde tutmak isteyen yöneticiler de bizimle irtibata geçerek hem teknik özellik hem de fiyatlar konusunda reel bilgiler alabilirler.

Sitemize Özel Mesaj Gönderme Seçenekleri 

Sitemize girerek başta sipariş asistanı olmak üzere onlarca farklı otomasyon ve sistem hakkında bilgi almak için bize özel mesaj gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ana sayfaya girmek ve ilgili yerleri eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Sizden istediğimiz bilgiler isim – soy isim ve mail adresidir. Mesajınız tarafımızca değerlendirilmeye alındıktan sonra birkaç gün içerisinde yetkililer tarafından cevaplandırılmaktadır.

Sipariş Takip Programları ve Öne Çıkan Özellikleri 

Teknolojinin hız kesmeden gelişmesi ile beraber sizlere sunduğumuz seçenekler de aynı oranda arttırıyor. Bunlardan bir diğeri de sipariş takip programı adı ile geliştirdiğimiz ve restoran – lokanta – kafe gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir otomasyondur. Özellikle yoğun saatlerde siparişlerin takibini eksiksiz bir şekilde yapmak isteyen firmalar indirimli fiyatlarla bu programların sahibi olabilir.

Söz konusu sipariş takip programı hem bilgisayar hem de akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilir düzeydedir. Aynı anda birden fazla bilgisayarda da aktif olarak kullanılabilmesiyle üst düzey bir yöneticilik imkanı sunmaktadır. Alınan siparişlerin tamamını tek bir ekranda görmek mümkündür. Şifreli sistemi sayesinde pratik ve hızlı olduğu kadar güvenli kullanımlar için de idealdir bir programdır.

Tablet ve dokunmatik ekran üzerinden de kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Merkezi restoran otomasyonu adı ile sizlere sunduğumuz bu çok özellikli programlar işlettiğiniz mekanlardaki düzensizliği tamamen ortadan kaldıracaktır. Alt yapısı oldukça gelişkin olan sistemlerimi birçok farklı lokasyonda kullanılma özelliğine de sahiptir.

Verimli Çalışma Sistemi İçin Paket Servis Programı 

Kafe – büfe gibi işletmelerden ürün satış depolarına kadar geniş bir kesime hitap eden paket servis programı modüllerimiz ile düzenli bir çalışma sistemi elde edebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri sipariş takip programı çalışma sisteminizin daha verimli olmasını sağlayacaktır. Otomatikleşen sistemler kontrollü, güvenli, hızlı ve sorunsuz bir çalışma ağı ortaya çıkarır. Tüm bu özellikler müşteri memnuniyeti elde etmenizi sağlar.

Paket Sipariş Takip Programı Özellikleri

Sistem müşterilerinizi telefon numaralarından tanımaktadır. Bu da siparişleri daha kolay ve hızlı bir şekilde almanızı sağlayacaktır. Fonksiyonel özellikleri yazılımı profesyonel bir sipariş asistanı olarak kullanmanızı sağlayacaktır. Standart olarak sunulan özellikleri şunlardır:
* Sanal ve sabit telefon özelliği
* Adisyon fişi dizayn ve yazdırma modülü
* Geçmiş siparişlerin raporlanması ve arama geçmişinin görüntülenmesi
* Sınırsız ürün kategorisi oluşturma ve excel üzerinden müşterileri içeri alma
* Tekli SMS gönderimi ve toplu müşteri gruplarına SMS gönderimi
* Merkez Bankasına entegre döviz kuru ve döviz kuru ile satış özelliği
* Borç/ Alacak bakiye raporu ve nakit tahsilat girişi
* Satış raporu ve dokunmatik ekranlar için sanal klavye desteği
* Veri tabanı yedekleme ve geri yükleme ayrıca SQL veri tabanı ile çalışma imkanı ile zincir projeler oluşturulabiliyor.
* Sipariş sırasında para birimi ve manuel fiyat değişikliği yapılabilir ve birden fazla müşteri adresi eklenebilir.

Paket Servis Programı ile Siparişlerin Takip Edilmesi

Sipariş sürecini hızlandıran sipariş takip programı işletmenizi büyük bir iş yükünden kurtaracaktır. İşletmeler bu sistem ile profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Ana ekranda kayıtlı müşterileri görebileceğiniz bir kısım yer alıyor. Alınan siparişler kısmında ise aktif durumda olan siparişleri görebiliyorsunuz. Ekranın alt kısmında ise gelen aramaları takip edebilirsiniz.

Ürün, Müşteri Ekleme ve Düzenlemeler Yapma

Ana sayfa üzerinden yapmak istediğiniz tüm işlemelere ulaşabilirsiniz. Ürün ekleme butonu ile

paket servis programı

içerisinde mevcut ürünlerinize yenisini ekleyebilir, düzenleyebilir ya da silebilirsiniz. Kategori eklerken tanımlama kısmı kullanılmalıdır. Ürün satışınız döviz cinsinden olabilir. Bunun için ayarlar kısmından döviz kuru aktif edilir. Müşteri eklemek, silmek ya da düzenlemek için yine ana ekran üzerinden müşteri ekle kısmı kullanılır.

Hızlı Satış Ekranı

En pratik sipariş takip programı özelliklerinden biri olan hızlı satış ekranı üzerinden pratik bir şekilde hizmet verilebilir. Ürünlerin fiyatları otomatik olarak gelir. Fiyat ve adet kısmı üzerinde otomatik olarak dağıtımlar yapılabilir. Hızlı satış ekranında satışlarınıza notlar ekleyebilir,

sipariş asistan

sipariş asistanı

kullanılırken bu şekilde daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Adisyon Fişi Çıktısı ve Bilgilendirme SMS’leri

Adisyon fişinde firma ünvanı ve telefon numaraları yer alır ve değiştirilmez. Müşteri bilgileri, satış sırasında girilen açıklamalar, alt kısımda afiyet olsun gibi yazılarda yer alır. Sipariş tamamlandığında

sipariş takip programı

üzerinden müşteriye otomatik olarak bilgilendirme SMS’i gider. Bu şekilde müşteriler siparişlerini takip edebilir.

Call Now Button