Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Otomatik Sipariş Sistemi

Akıllı bir sistem olan otomatik sipariş sistemi, sipariş alımının hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Siparişlerin otomatik olarak mutfağa gitmesini sağlayarak zamandan ve paradan kazandırıyor.

Otomatik Sipariş Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Paket servis takip programı; cep telefonu, tablet veya PC’de sorunsuz çalışıyor. Program müşteriyi telefon numarasından hemen tanıyor ve sipariş alımının hızlı ve kolay yapılmasını sağlıyor. Programı indirerek ücretsiz olarak deneyebilir, paket servis makinası ve program lisansını satın alarak sipariş trafiğini düzene sokabilirsiniz.

Sipariş Almak Hem Hızlı Hem de Çok Kolay

Birçok özelliği ile sipariş alımını kolaylaştıran ve hızlandıran otomatik sipariş sistemi, sabit telefon ve sanal telefon özelliği ile zaman ve mekan kısıtlaması yaratmıyor. Arama geçmişinin görüntülendiği ve geçmiş siparişlerin raporlandığı bir program olarak müşteri takibini kolaylaştırıyor. Tekli ve toplu sms gönderimi ile müşteriler bilgilendiriliyor. MB döviz kuru ile satış özelliği ve manuel fiyat ve para birimi değişikliği yapabilme özelliği ile büyük kolaylık sağlıyor.

 Borç, alacak ve bakiye raporu, satış raporu, nakit tahsilat girişi ve veritabanı yedekleme özelliği ile hızlı, güvenli ve etkili bir kullanım sağlıyor.

 Telefonla sipariş alan tüm işletmelerle birlikte sipariş üzerine çalışan her sektörde sipariş takip yazılımı kullanılabilir. Lisan talep formunu doldurarak veya telefonla bizlere ulaşabilir, otomatik sipariş sistemi lisansı ve cihazını satın alabilirsiniz.

Sipariş Formu

Call Now Button