Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Caller ID Programı

Özel yazılım seçenekleriyle hazırlanan bu yazılım, yemek sipariş işlemlerinde meydana gelen karışıklıkları önlemek için hazırlanmıştır. Programın en önemli özelliklerinden biri sipariş işlemlerini seri bir şekilde gerçekleştirmesidir. Bu kategoride her hangi bir problem yaşamak istemiyorsanız, bu programı denemelisiniz.

Pratik ve Kullanışlı

 Sipariş işlemlerinde sipariş edilen ürünün bulunması ve bu ürünün siparişinin gerçekleştirilmesi zaman alır. Caller ID programı ücretsiz, ofisinizdeki yardımcınızdır. Saatlerinizi alan listeleme, sipariş hazırlama ve gönderme işlemlerini sizin yerinize gerçekleştirir. Zaman kaybına son veren bu uygulama, müşterinizle maksimum iletişim imkanı sağlıyor.

 Program, sipariş işlemlerini otomatik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her müşteri için ayrı ayrı mesaj yazmanıza gerek yok. Program sizin yerinize bütün müşterilere mesaj gönderebiliyor. Program ayrıca sizin yerinize istatistik yapıyor. Raporlama, listeleme ve sipariş gönderimi gibi konular bu program sayesinde sorun olmaktan çıktı. Caller id programı full versiyon seçenekleriyle, hizmet kaliteniz artacaktır. Bu sektörde siparişin gecikmesi müşteri kaybına neden olur. Bu program bu sorunu ortadan kaldırıyor.

İşiniz Çok Kolaylaşacak

Ücretsiz olması, bu programın cazibesini artırmıştır. Bu programı tercih eden birçok firma, kolaylıkla bu programı indirebilmektedir. Firmamızın bu lisanslı programı, bilgisayar ortamında sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Nakit akışı, iptal edilen siparişler, ödeme günleri ve benzeri işlemler bu aşamada ön plandadır. Kullanışlı ve pratik ara yüzü, pratik kullanım özelliğine sahip komutlarıyla, yemek sipariş programları, bu konuda büyük kolaylık sağlıyor.

Hemen Sipariş Verin

Call Now Button