Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys From China Cheap Jerseys From China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Sports Jerseys Cheap Jerseys Cheap MLB Jerseys

Elite Sistem  Yazılım Web Tasarım Otomasyon Sistemleri;

1995 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir.

Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.

Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşır. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek veriyoruz.

CRM, Pazarlama ve Satış Yönetimi, Cari ve Finans Yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Proje ve Görev Yönetimi, Döküman ve Evrak Arşiv Yönetimi gibi şirketlerin yönetim ihtiyaçlarını çözümleyecek web tabanlı bir yazılım geliştirme çabasını sürdürmüştür.

Elite Sistem Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri; dijital iletişim çözümleri olarak, web tasarım, konsept geliştirme, e-katalog, seo danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, web sayfası tasarımı, toplu mail gönderim programı, digital katalog, google reklam paketi, kurumsal website, google reklam verme, e-ticaret sitesi, kurumsal seo, sosyal medya danışmanlığı, Google adwords, google reklamları ve daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

50’ye yakın farklı sektörde 1500’den fazla projeye imza atan Elite Sistem Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri; 2015 yılında yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir…

Yazılım Web tasarım ve Otomasyon Sistemleri, Gebze firması olarak Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz…

Misyonumuz

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve bize güvenenleri her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir yazılım şirketi olmak.

Vizyonumuz

Aynı zamanda, bölgemizdeki liderliğimizi koruyarak, marka haline gelmek ve de tüm illerimize açılmak.

Hedefimiz

Sadece, profesyonel olduğumuz yazılım alanında çalışmalarımızı sürdürmek; bir reklam ajansı mentalitesine bürünmeden, uzmanlık alanımızda kaliteli ve hızlı çözümler sağlamak.

Call Now Button